Украина

Кредит - вопрос №844871

Доброго дня! У 2008 р. був укладений кредитний договір сроком на 72 міс. на суму 15150 грн під 29,5% річних. Мною було зроблено 5 платежів відповідно до графіку погашення кредиту. Після цього у мене не було можливості виплачувати — виникла заборгованність за договором.23.11.09 банк звернувся з позовом до суду про стягнення заборгованнності в суді у розмірі 32855 грн. Пунктом 13.3кред. договору встановнлено, що за порушення строків повернення кред.заборгованності та % за користування креддитом позичальник сплачує кредитору пеню в розмірі 1% від суми простроченого платежу за кожен день прострочення. Суд виніс рішення стягнути на користь банка заборгованність в сумі 32855. На підставі виконавчого листа ця сума стягується з з\п боржника по цей час. 13 жовтня 2013 р. від банка надішло повідомлення про наявність заборгованності за вище сказанним кред. договором у сумі 195 000 грн, представники банку почали телефонувати й вимагати сплатити цю сумму сроком до 13.05.14р(дата закінчення кред.договору). Чи є дії дані вимоги банка правомірні? Дякую.

Ответы

Здрастуйте ДмитроЯ готова вам допомогтитільки умене є декілька питань по вашій ситуації.Напишіть мені вчат.
Коротко поясню.Суд стягнув з вас заборгованість покредиту і ви її оплачуєте

шляхом вирахування з вашоїзаробітної плати.Банк вже не має права вам виставлятиякі або рахунки по цьому кредиту

оскільки суд відбувсярішення по виплаті виконується.Напишітьобговоримовашу проблему детальніше

якщо вам це нужно.Удачи.

Buh