Другое

Добрий день В мене таке... - вопрос №910575

Добрий день. В мене таке питання. Я пропрацювала в приватного підприємця 4 місяці. Коли я йшла на роботу.то мені була обіцяна мінімальна зарплата плюс половина грошей, які я витрачаю на дорогу оскільки я не місцева. Підприємець платила зарплату набагато меншу, кожний раз затримувалая і видавала не сама а після кількох безперервних нагадувань працівників. я хочу звільнитись з роботи.але зарплату меніне видають за останній місяць роботи (грудень) взагалі і невідомо коли віддадуть і чи взагалі віддадуть ці гроші якщо я звільнюсь.Сама ж підприємець, як виявилось дуже халатно і безвідповідально до всього відноситься, не раз пропадала і не брала взагалі трубку коли до неї дзвонили а потім приходила на роботу як нічого і не бувало. я хочу відкривати власну справу і тому мені потрібно йти ставати на біржу, але якщо я звільнюся то вона зі мною точно не розрахується.а гроші дуже потрібні бо і в сім"ї є свої негаразди і взагалі я їх заробила. Тому не знаю як на неї можна вплинути і які я маю права як найманий працівник?

Лучший ответ по мнению автора

Зверніться до трудової інспекції, а потім до суду. Повинно допомогти.

Лучший ответ по мнению автора

Buh