Другое

кодекс законів про працю - вопрос №964257

Добрий день. Я влаштувалася на роботу в університет диспетчером в деканат. У заяві про прийняття на роботу я зазначала термін роботи (з 18. 02 до 30. 06. 2014 року). Чи маю я право на продовження роботи з 1. 07. 2014 року (оскільки навчальний рік закінчився) та чи впливає це на зарплату? Коли я зможу взяти відпустку?

Ответы

Вы задали вопрос на сайте,  где даются консультации по законодательству РФ. Чтобы получить консультацию по законодательству Украины, рекомендую задавать вопросы на сайте «Украинская виртуальная консультация» по адресу http://www.newlegal.ua/