Я вагітна, хлопець мене кинув і дитини не хоче.. батьки протів дитини тоже.. наполягають на аборті. і кажуть що утримувати і помагати не будуть...... - вопрос №1032094

мені 20 років я якраз закінчую навчання ні роботи ні хати… зараз живу в бабці… і не знаю що робити… дитину вбивати не хочу але і розумію що з дитиною всі плани на майбутнє валяться… ((( дуже тяжко… друзхі підтримують морально… але потім мені все життя іти з тою дитиною… самій… вигрібатись… я не знаю як поступити..((( тиск з боку батьків дуже сильний… таке враження ніби вони виїдають мозок чайною ложкою(((

Лучший ответ по мнению автора

Лилия, здравствуйте. У Вас сложнейшая ситуация, где вы решаете или сохранить жизнь будущего ребенка и потом обректи себя на временные трудности, хотя посмотрите на ситуацию по другому, если родится ребенок, то родители покричат, но все равно примут Вас и ребенка, они ведь не железные. Или же принять решение по прерыванию беременности. Взвесте все ЗА и ПРОТИВ. В этой ситуации решение принимать должны только  ВЫ. От всей души, желаю Вам — МУДРОСТИ и УСПЕХОВ ВО ВСЕМ!!!