Другое

Хмельницька кондитерська фабрика КОНДФІЛ впродовж багатьох років працює стабільно, нарощує обсяги виробництва,... - вопрос №1423086

покращує умови праці та матеріального забезпечення робітників, своєчасно виплачує дивіденди та розраховується з бюджетом. Керівництво фабрики розуміє важливість “людського фактору” в роботі та вплив кваліфікації працівників на якість управління процесами. Виходячи з цього, на фабриці діє сформована система роботи з кадрами. У виробничій діяльності підприємства визначено мережу ключових процесів, які охоплюють всі стадії життєвого циклу продукції, починаючи з визначення потреб ринку і закінчуючи їх задоволенням. До таких процесів відносяться: маркетинг, розробка нових видів продукції, довгострокове та оперативне планування, закупівля, виробництво, тестування, пакування та складування, збут продукції. Які елементи та функції маркетингової діяльності активно застосовує фабрика “КОНДФІЛ”? Запропонуйте маркетингові рішення в розрізі комплексу маркетингу для підприємства з метою підвищення ефективності його діяльності.

Ответы

Открывайте представительство в Литве. Товар пойдёт по всему ЕС.

Buh