Алма-Ата

I Adilova Zhadira Zhaksybekovna I received a bank file from the bank where I am recognized as an heir (MR Stephenson Adilova), but they say that I pay a commission of 1200 dollars for activation of - вопрос №2686869

an inactive account and finally, immediately move all these attached documents to the bank and ask themprovide me with information that I will use to send $ 1200 to immediately begin the activation process, which will release and transfer the inheritance fund to my bank account? how to know the authenticity of the document? Indeed you have a current customer (MR Stevenson Adilova), you can believe Barrister judge Philip

Ответы

Здравствуйте Адилова Жадира Жаксыбековна
данное сообщение пришло к вам для того чтобы ввести вас в заблуждение и получить с вас ваши кровные денежные средства. будьте начеку и не переводите деньги неизвестным лицам.
с уважением к ВАМ
оцените пожалуйста ответ

Buh