Украина

Як зменшити розмір аліментів? - вопрос №429163

Добрий день! Підкажіть будь — ласка, У мого чоловіка є син (9 років) від першого шлюбу,(зараз наш шлюб зареєстровано) його перша дружина подала на аліменти. де вказала розмір (500 грн), суд відбудеться 31.10. Які ми можемо подати документи. щоб зменшити суму аліментів, та в який срок? У нас в шлюбі народилася донька (2 міс), я інвалід 2 групи, ще мивиховуємо мою дитину (5 років) від першого шлюбу.

Ответы

Суд имеет право взыскать алименты в любом размере, в т.ч. и в твердой денежной сумме, но не менее 30% прожиточного минимума на ребенка достигшего определенного возраста. Чтобы миминизировать размер алиментов представте суду справку о доходах либо трудовую книжку с записью об увольнении с работы — в любом случае более 30% прожиточного минимума на ребенка суд не взыщет. Однако, Вам не помешает воспользоваться платной консультацией...

Buh