Другое

Померли батки Лишились два будинки... - вопрос №935099

Померли батки. Лишились два будинки та земельні паї. заповіту нема. У мене є брат і я.Що робити ?

Ответы

За чинним законодавством України ви з братом рівноправні спадкоємці першої черги. якщо вдома були зареєстровані за батьками, то вам слід звернутися до нотаріуса для отримання свідоцтва на спадщину за законом, якщо немає заповіту. <br Якщо на вдома немає документів, що підтверджують право власності, то вам слід визнати право власності в судовому порядку.

Buh