Другое

Доброго дня. Поясніть будь -ласка, чи мають право посадові особи виконавчого комітету сільської ради видати свідоцтво про право власності на будинок на померлого? - вопрос №1135073

Доброго дня. Поясніть будь -ласка, чи мають право посадові особи виконавчого комітету сільської ради видати свідоцтво про право власності на будинок після смерті особи, оскільки свідоцтво було видане у листопаді 2004 року, а проживаючий у будинку почав оформляти спадок, але помер у квітні 2004 року. Після цього через майже 7 місяців на імя померлого було видане свідоцтво про право власності на будинок, на осніві якого в подальшому діти померлого оформили будинок на себе, залишивши осторонь інших спадкоємців. Чи можна оскаржити дії саме посадових осіб, які видавали таке свідоцтво? Дякую

Ответы

Пишите пожалуйста в Личку.
Вопрос требует большей информации.

Buh