Другое

Чоловік є винуватцем дтп,він виплатив енну суму грошей потерпілим після чого вони дали розписки,що не мають і в подальшому не будуть мати до нього ні - вопрос №2563631

моральних ні матеріальних притензій і ці розписки були завірені у нотаріуса, крім того на першому слуханні вони підписали згоду не зявлятися на засідання… А зараз один з потерпілих телефонує івимагає, ще грошей і погрожує… справа ще не закінчена… Які права має постраждалий і чи може себе захистити винуватець дтп маючи такі розписки? Яку юридичну силу має розписка потерпілого в дтп, що він не має і в мйбутньому не буде мати жодних ні матеріальних ні моральних притензій до винуватця дтп, завірена нотаріусом? Чи може він від неї відмовитися або вимагати ще грошей або якимось іншим чином впливати на рішення суду?
Вопрос задан анонимно
1 ответ

Лучший ответ по мнению автора

Здравствуйте! Такая расписка имеет юридическую силу, а потерпевший сейчас просто занимается вымогательством. Будут дополнительные вопросы пишите мне в чат
Лучший ответ по мнению автора

Buh